motoger

Czujnik ABS Wartburg

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik ABS Wartburg
Czujnik ABS Wartburg

Sprzedawcy części do Wartburg :

auto części słomczyn
części używane poznań
auto części
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto części poznań
giełda części
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
moto2.pl
części szrot samochodowy
auto szrot
giełda części słomczyn
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
auto części zamienne
gielda czesci
części moto2
giełda części samochodowych

Cena Czujnik ABS Wartburg Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Wartburg w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik ABS. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-26 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-22 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik ABS do Wartburg jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik ABS Wartburg 2.2 2003 terenowy. Tanio Czujnik ABS Wartburg 2.2 2003 terenowy. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.2 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2008. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie terenowy i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Wartburg. Ten model wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik abs . Podobno najczęściej psująca się część do Wartburg. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Wartburg. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Dowiedziałem się od kolegi że Wartburg W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Wartburg bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Wartburg. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik abs do ---. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na motoger.pl. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik abs. Poszukałem czujnik abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wpisałem czujnik abs na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Wartburg. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć czujnik abs. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Wartburg. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić czujnik abs w Wartburg. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik abs do Wartburg. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik abs. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo czujnik abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Wartburg na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik ABS Wartburg

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Czujnik ABS Wartburg
Copyright © 2025. MOTOGER.pl